Opravy autoskel s ATESTEM

Opravy autoskel neboli scelení čelního skla je běžnou alternativou k celkové demontáži a výměně autoskla. Konkrétně dochází k opravě praskliny odsátím vzduchu z dutiny praskliny a jeho nahrazením speciální látkou, která disponuje stejným indexem lomu světla jako sklo. Opravou (scelením) dojde k obnovení původní pevnosti a stability autoskla a zároveň k významnému zlepšení optických vlastností v místě původního poškození. 80% prasklin vzniklých od letícího kamene je technicky opravitelných za předpokladu, že prasklina nekončí v okraji skla.

Potřebné doklady na výměnu skla z připojištění

Opravy autoskel

Stačí jedno zavolání a v minutě vás zbavíme všech starostí a obav. Vše zařídíme za vás, od samotné opravy až po komunikaci s pojišťovnou.

Autosklo

Opravy autoskel

Mobilní oprava probíhá velmi rychle. Přijedeme na vámi vybrané místo s veškerým vybavením a provede opravu, která trvá zpravidla do 1 hod.

Autosklo

Opravy autoskel

Během opravy poškozeného čelního skla či dvouvrstvého autoskla scelováním používáme moderní profesionální technologii.

Autosklo

Opravy a výměna autoskel

Montáž tažných zařízení

Oprava čelního skla je jednou z našich nejčastějších činností. Díky dlouhodobým zkušenostem a moderním technologiím ji zvládáme opravdu rychle – stačí půl hodiny a vaše auto je znovu připravené k jízdě.

Osobní, dodávkové, užitkové

Nákladní a autobusy